ENGLISH

HABERLER

Teknolojik Hizmette Atılım, Çorlu TSO 0 544 654 59 59 WhatsApp İletişim Hattı Kuruldu

5 Şubat 2018
Teknolojik Hizmette Atılım, Çorlu TSO 0 544 654 59 59 WhatsApp İletişim Hattı Kuruldu

Üyelerine daha hızlı ve etkin hizmet sunmak için çalışmalarını sürdüren, bunu yaparken de teknolojik gelişmelerden faydalanan Çorlu TSO, WhatsApp iletişim hattını kurdu.

Hizmet kalitesini teknolojik gelişmelerle destekleyen Çorlu TSO Üyelerinden gelen talep ve öneriler ile tespit edilen sorunları artık WhatsApp İletişim Hattı üzerinden, daha hızlı ve pratik olarak yanıtlayacak. Bu uygulama için hazırlanan 0 544 654 59 59 numarayı akıllı telefonlarına kaydeden Üyeler, hafta içi 08:30 – 12:30, 13:30 – 17:30 saatleri arasında öneri, talep, ve şikayetlerini anında ve en kolay yoldan yetkililere iletebileceklerdir.      

Trakya’da Bir İlk, Hızlı ve Pratik Çözümün Yolu

WhatsApp hattının kurulmasıyla ilgili bilgilendirmede bulunan Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Gönül; “Odamızda görevli personelimiz tarafından değerlendirmeye alınacak olan iletiler, ilgili birimlerle paylaşılarak en kısa sürede çözüme kavuşturulacak ve mesaj sahibine geri dönüş yapılacak. O an için Odamıza gelme imkanı bulunmayan Üyelerimiz, WhatsApp İletişim Hattı sayesinde, istediği tüm bilgilere en kısa sürede ulaşma şansı yakalayacak. Uygulama Trakya’daki Oda ve Borsalar arasında ilk kez hayata geçirilecektir” dedi.

Yeni Nesil Dijital Çorlu TSO

Gönül, “Üyelerimize daha iyi hizmet vermek ve her alanda güçlü bir Çorlu yaratmak için kendimizi her geçen gün geliştiriyor, teknolojik kolaylıklarla çalışmalarımızı destekliyoruz. Üyelerimize daha hızlı ve etkin hizmet sunmak için kullanıma açtığımız WhatsApp İletişim Hattı sayesinde, hem üyelerimizle daha kolay iletişim kuracağız hem de talep ve önerileri en kolay yoldan çözüme kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.

GÜNCEL
BİZE ULAŞIN Zafer Mahallesi Şehitler Cad. No:6 Çorlu Tekirdağ - Türkiye PK59850
TELEFON 0850 305 59 59
FAKS +90 282 651 35 10
E-POSTA corlutso@corlutso.org.tr
Duyurular Kurumsal Doküman Arşivi Firma Rehberi Üye Girişi Bize Ulaşın

Mail Listemize Katılın

Yandaki formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.