DEUTSCH ENGLISH

HABERLER

Çorlu TSO TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyeti Gözetim Tetkikini Başarıyla Tamamladı

4 Şubat 2019
Çorlu TSO TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyeti Gözetim Tetkikini Başarıyla Tamamladı

Türk Standardları Enstitüsü (TSE) Baş Tetkik Görevlileri; TSE Baştetkikçileri Abdülkadir Öncel ve Celal Aşkaroğlu tarafından gerçekleştirilen tetkik sonucunda; TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyeti Gözetim Tetkiki başarılı bir şekilde gerçekleşti.

Çorlu TSO, 01 Eylül 2005 tarihi itibariyle TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini almaya hak kazanmış olup  çalışmalarını artan bir ivme ile sürdürmekte ve 2019'da TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi'ni devam ettirmeyi başarmıştır.

Gözetim tetkiki kapanış toplantısına; Çorlu TSO Meclis Başkanı Erdim Noyan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Bayındır, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Kaya Kumyol, Yönetim Kurulu Üyeleri; Cem Tunalı, Mehmet Manav, Genel Sekreter İbrahim Karağöz ve birim sorumluları katılımda bulundu.

Çorlu TSO Bölgenin Kalkınmasında Yönlendirici ve Koordinatör Konumundadır

Çorlu TSO Meclis Başkanı Erdim Noyan kapanış toplantısında gerçekleştirdiği konuşmada; “Türk Standartları Enstitüsünün, dolayısıyla tetkikçilerimizin, sistemimiz dahilinde ve haricinde bizler için çok değerlidir. Bu sebeple sizleri  ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Kanaat önderliği misyonunu layıkıyla yerine getiren, Bölgenin kalkınmasında yönlendirici ve koordinatör konumunda, Üyeleri tarafından benimsenen, kamu karar alıcıları tarafından bilgilerine danışılan, güvenilir ve lider bir kurum olmak. Vizyonumuza, ulaşmak için; Çorlu TSO Kalite ve Müşteri Memnuniyet Politikası, SWOT analizi, Kalite Yönetim Sistem Kapsamı gözönüne alınarak gerçekleştirdiğimiz hedeflerimizi, bu kapsamdaki çalışmalarımızı size açıklamadan önce; Odamızın üye yapısı ve gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla ilgili kısa bilgiler vermek istiyorum. 5 üye ile 1958 yılında kurulan odamızın, bugün itibariyle üye sayısı 7396 adettir ve 843 adedi sanayi kuruluşudur. Yoğun sayıda üyemize en iyi ve güleryüzlü hizmeti verebilmek için üst yönetimimiz ve 30 personelimiz birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yıl içerisinde üyelerimizin mesleki faaliyetlerinin güçlendirilmesi için eğitim, organizasyon ve seminerler düzenliyoruz. Hazırladığımız projelerle birlikte odamızın kurumsal gelişimine büyük önem veriyoruz. Üyelerimizin Taleplerini, Önerilerini ve Şikayetlerini Müşteri Memnuniyet Sistemi Kapsamında alarak Odamızı, Çorlu'yu, Çorlu'da ki ticaret ve sanayiyi geliştirmeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.   

Çorlu TSO'da Verilen Hizmetler Etkin, Kaliteli, Verimli ve Dolayısıyla Müşteri Memnuniyetini Artırmaya Yönelik Olarak Yapılan Çalışmalardır

TSE Baş Tetkik Görevlisi Abdülkadir Öncel, tetkikle ilgili yaptığı açıklamada; "Bugün gerçekleştirdiğimiz gözetim tetkikinde Çorlu TSO'nun iyi uygulamalarını ve başarılarını gördük. İyi bir yönetici kadronuz, başarılı, güleryüzlü ve dinamik bir personele sahipsiniz. Çorlu TSO'da verilen hizmetler etkin, kaliteli, verimli ve dolayısıyla müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik olarak yapılan çalışmalardır. Tetkik neticesinde Çorlu TSO'nun TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgesinin devam etmesi şeklinde raporumuzu sunacağız. Başarılarınızın devamını diliyorum" açıklamasında bulundu.

GÜNCEL
BİZE ULAŞIN Zafer Mahallesi Şehitler Cad. No:6 Çorlu Tekirdağ - Türkiye PK59850
TELEFON 0850 305 59 59
FAKS +90 282 651 35 10
E-POSTA corlutso@corlutso.org.tr
Duyurular Kurumsal Doküman Arşivi Firma Rehberi Üye Girişi Bize Ulaşın

Mail Listemize Katılın

Yandaki formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.