ÇORLU TİCARET VE SANAYİ ODASI

EN DE

Çorlu TSO ile Mustafakemalpaşa TSO Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı

1 Ağustos 2022
Çorlu TSO ile Mustafakemalpaşa TSO Arasında  Kardeş Oda Protokolü İmzalandı

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) ile Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası (MKP TSO) arasında   “Kardeş Oda Protokolü” imzalandı.

İmza protokolüne; Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, Meclis Başkanı Erdim Noyan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Hüseyin Ersoy, Haluk Bayındır, Yönetim Kurulu Üyeleri; Haşim Yiğit, Cem Tunalı, Ertuğrul Adıgüzel, MKP TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay, Meclis Başkan Yrd. Suat Kıray, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Özmen, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Erbay, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Halim Yavuz, Meclis üyesi Soner Dadak, Genel Sekreter Birol Denizli  ve Odamız Genel Sekreteri İbrahim Karağöz  katılımda bulundular.

Ayrıca; Odamıza ziyarette bulunan Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yener İşbilir, Yönetim Kurulu Üyeleri; Selahattin Kaya, Kutel Nalçakan, Meclis Üyeleri; Kemal Kılıç, Murat Tuzcu ve Genel Sekreter Nevzat Taşkın da imza protokolüne iştirak ettiler.

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “Kardeş Oda Protokolü İle İki Oda Arasında Köprü Kurmuş Olacağız”

İmza protokolünde konuşan Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; "İmzalamış olduğumuz  protokol ile Odalarımızda yürüttüğümüz faaliyetler, vermiş olduğumuz hizmetler ve uygulanacak projelerde deneyimlerimizi paylaşarak kalite ve verimliliği artırmayı hedefliyoruz. Kardeş Oda Protokolü ile iki Oda arasında köprü kurmuş olacağız. Odalar arasında iletişimi güçlendirmek, karşılıklı hizmet standardının artmasını sağlamak, önceliklerimiz arasındadır.  İmzalanan protokolün her iki  Oda adına hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

MKP TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tekin Uzkınay; “'Kardeş Oda' Olarak Her Türlü Bilgi ve Tecrübeyi Paylaşmaya Hazırız”

MKP TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tekin Uzkınay; “Protokol ile, Çorlu TSO ve MKP TSO arasında iletişimi güçlendirmek, karşılıklı hizmet standartlarının artmasını sağlamak, sanayi ve ticaretin gelişmesinin yanında sosyo-kültürel faaliyetlerde de birlikte hareket ederek bölgemizde sanayi ve ticareti daha da geliştirmeyi hedefliyoruz. 'Kardeş Oda' olarak her türlü yardımı, imkânı, tecrübeyi ve bilgi birikimini karşılıklı paylaşmaya hazırız.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından her iki Oda arasında hazırlanan "Kardeş Oda Protokolü" imzalandı.  Protokol Töreni'nin sonunda karşılıklı hediyeler takdim edildi.

 

 

HABER GÖRSELLERİ
Çorlu TSO ile Mustafakemalpaşa TSO Arasında  Kardeş Oda Protokolü İmzalandı
Çorlu TSO ile Mustafakemalpaşa TSO Arasında  Kardeş Oda Protokolü İmzalandı
Çorlu TSO ile Mustafakemalpaşa TSO Arasında  Kardeş Oda Protokolü İmzalandı