ÇORLU TİCARET VE SANAYİ ODASI

EN DE

DEĞERLENDİRMEYİ YAPAN KİŞİNİN

ADI-SOYADI

Özber ÇETİN

UNVANI

13. Meslek Komite Başkanı

DEĞERLENDİRME TARİHİ (gün/ay/yıl)

23/11/2018

 

DEĞERLENDİRİLEN TOPLANTININ/ORGANİZASYONUN

ADI

İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Danışmanlığı Sektör  Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı

DÜZENLEYİCİSİ

Çorlu TSO 13. Meslek Komitesi

KONUSU

İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Danışmanlığı Sektör  Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı

BAŞANGIÇ

TARİHİ

23/11/2018

BİTİŞ

TARİHİ

23/11/2018

SÜRESİ

1 GÜN

YERİ

Çorlu TSO Batı Eğitim Salonu

NİTELİĞİ

(X) ULUSAL                 

(   ) ULUSLARARASI

 

ORGANİZASYON İÇERİĞİ

           Odamız  tarafından düzenlenen; İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Danışmanlığı, İnsan Kaynakları, Tarım ve İlaçlama, Güvenlik, Temizlik ve Sosyal Hizmetler  sektörlerinde faaliyet gösteren üyelerimizin sorunlarının tespiti ve çözüm önerilerinin bulunması kapsamında 23 Kasım 2018 Cuma günü  “İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Danışmanlığı Sektör  Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı” gerçekleşti.

            Çalıştaya;  Odamız 13. Meslek Komitesi Başkanı Özber Çetin, Başkan Yardımcısı Alev Arslan, Komite Üyeleri; Hüseyin Ersoy, Umut Güngör, Ümit Kurtulmuş, Hüseyin Toker, Seran Bozkurt, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Danışmanlığı yetkilileri katılımda bulundular.

 

SONUÇ

  (X) ÇOK İYİ                          (   ) İYİ                         (    ) ORTA                               (    ) KÖTÜ

 

DEĞERLENDİRME:

             Çalıştaya  genel olarak İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Danışmanlığı temsilcileri katılım sağladı. Çok güzel bir ortam yakalandı. Bu tür toplantıları tekrar gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bizler bir arada olduğumuz ve beraber çalıştığımız zaman her türlü sorunu çözebileceğimize inanıyorum. Önemli olan ortak noktada buluşup onlarla ilgili çözüm önerileri üretmek ve sektörün daha iyi yerlere gelebilmesini sağlamaktır.

            Çalıştayda; Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri’nin iç sorunları ve birbirleriyle olan iletişimi, Danışmanlık verilen hizmetlere ve firmalara karşı sorumluluklar ve yaşanan sorunlar, Bakanlığa karşı ve diğer destekleyici olan firmalara karşı sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Çalıştay beğeniyle karşılandı. Çalıştayın tekarını gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

 

EKONOMİK ARAŞTIRMA VE İSTATİSTİKLER