ÇORLU TİCARET VE SANAYİ ODASI

EN DE

PROJE ADI: Kurum Kültürü ve Değişim Yönetimi Eğitimi

Başvurulan Kurum: Trakya Kalkınma Ajansı - Teknik Destek Programı

Başlangıç Tarihi: Ekim 2015

Proje Süresi: 2 Gün

Proje Konusu: Odamız personeline; değişim yönetimi, stratejik yönetim, kurum kültürü ve kurumsal imaj konularında eğitim yapılması planlanmaktadır.

Açıklama:  Odamız Personelinin alacağı Kurum Kültürü ve Değişim Yönetimi Eğitimi ile  kurumsal kapasiteyi geliştirmeyi ve üyelerimizin memnuniyetini artırmayı hedeflenmiştir.


PROJE ADI: ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri YS Bilgilendirme ve Uygulamaları Eğitimi

Başvurulan Kurum: Trakya Kalkınma Ajansı - Teknik Destek Programı

Başlangıç Tarihi: 25 Ekim 2014

Proje Süresi: 1 Gün

Proje Konusu: Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine daha iyi hizmet verebilmek ve üye memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartmak için Odamız personeline yönelik ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Yönetim Sistemi Bilgilendirme ve Uygulamaları Eğitimi verilmiştir.
Açıklama: Oda personelinin Müşteri Memnuniyeti konusunda uzmanlaşıp üyelerimize daha iyi hizmet sunabilmelerine katkı sağlanmış olup Odamızda ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi kurulması için çalışmalara başlanmıştır.


PROJE ADI: GENEL YÖNETİM EĞİTİMİ

Başvurulan Kurum: Trakya Kalkınma Ajansı - Teknik Destek Programı

Başlangıç Tarihi: 3-4 Kasım 2012

Proje Süresi: 2 Gün

Proje Konusu: Kurumsallaşma, iş geliştirme ve yönetim modelleri konuları hakkında üyelerimizi ve Odamız birim sorumlularını bilgilendirmek.

Açıklama: Genel Yönetim Eğitimi ile üyelerimizin ve Odamız birim sorumlularının yönetim organizasyonu, bilgi deneyimlerinin artmasına ve rekabet gücünün daha fazla etkin olması yönünde yenilikler yapmasına teşvik edici olmuştur.


PROJE ADI: DIŞ TİCARET EĞİTİMİ

Başvurulan Kurum:  Trakya Kalkınma Ajansı - Teknik Destek Programı

Başlangıç Tarihi: 10-17 Kasım 2011

Proje Süresi: 5 gün

Proje Konumuz:  Dış Ticaret Eğitim Programında bulunan İhracatta Devlet Yardımları, Serbest Bölge ve Gümrük Mevzuatı, İnovasyon, Marka-Patent ve İhracatta Fiyatlandırma konularında üyelerimizi bilgilendirmenin sağlanması. Uzun vadede bu eğitimi alan personellerin firmalarına katma değer yaratarak bölge ekonomisine ve ihracatına pozitif etki yaratacağı düşünülmektedir.

AçıklamaProje kapsamında; Çorlu'da faaliyet gösteren 33 firmadan toplam 70 tekil şahıs katılmıştır. 5 günlük katılım toplamı ise 141 kişi olarak belirlenmiştir