DEUTSCH ENGLISH

HABERLER

Çorlu Cumhuriyet Başsavcısı Murat Yiğiter´den Çorlu TSO´ya İade-İ Ziyaret

7 Kasım 2017
Çorlu Cumhuriyet Başsavcısı Murat Yiğiter´den Çorlu TSO´ya İade-İ Ziyaret

Çorlu Cumhuriyet Başsavcısı Murat Yiğiter, 7 Kasım 2017 Salı günü Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası'na (Çorlu TSO) iade - i ziyarette bulundu.

Ziyarette; Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Gönül, Meclis Başkanı İsmail Güleroğlu, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Serkant Hocaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri; Cevat Sevim ve Atilla Gaygusuzoğlu hazır bulundular.

BİRLİKTE GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ

"Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) Trakya'nın yükselen değeri ve Türkiye'nin sayılı odalarındandır" diyen Başsavcı Yiğiter; Çorlu'da görev yapıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.Hep birlikte el ele vererek daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum" ifadelerini kullandı.

 ÇORLU TSO, TRAKYA'NIN EN ÖNEMLİ NOKTASINDA BULUNUYOR

Başsavcı Yiğiter'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Gönül; "Üye sayımız ile Trakya'nın konum olarak en önemli noktasında bulunuyoruz. Bölgemizin kalkınması için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Bunun içinde diğer kamu kurum ve kuruluşlarıyla istişare halindeyiz" açıklamasında bulundu.               

ÇORLU İÇİN YAPILAN HER TÜRLÜ PROJEYİ DESTEKLEMEYE ÇALIŞACAĞIZ

Ziyarette konuşan Odamız Meclis Başkanı İsmail Güleroğlu; "Dinamik yönetimimiz ile Odamız, bölgemizde hizmet veren bütün Sivil Toplum kuruluşları, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile her zaman birlikte hareket ederek, Çorlu için yapılan her türlü projeyi desteklemeye çalışmaktadır" dedi.

Ziyaret görüş ve önerilerin sunulmasıyla sona erdi.

GÜNCEL
BİZE ULAŞIN Zafer Mahallesi Şehitler Cad. No:6 Çorlu Tekirdağ - Türkiye PK59850
TELEFON 0850 305 59 59
FAKS +90 282 651 35 10
E-POSTA corlutso@corlutso.org.tr
Duyurular Kurumsal Doküman Arşivi Firma Rehberi Üye Girişi Bize Ulaşın

Mail Listemize Katılın

Yandaki formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.