DEUTSCH ENGLISH

DUYURULAR

Yarışma

8 Kasım 2017

                                                                                                              Tarih     :08/11/2017

                                                                                                              Sayı       :12539

SAYIN ÜYEMİZ

             

İlgi: T.C. Tekirdağ Valiliği İl Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nün 01.11.2017 tarihli ve 29403255-821.05-E.3726  sayılı yazısı

İlgi kayıtlı yazıda, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına ve ekonominin verimlilik temelli sürdürülebilir bir yapıya kavuşturulmasına yönelik sanayi ve hizmet sektörlerindeki işletmelerin uygulamış oldukları verimliliği artırma amacıyla her yıl "Verimlilik Proje Ödülleri" verilmektedir. "Verimlilik Projesi Ödülleri Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik" hükümleri uyarınca; 2018 yılı ödül ve değerlendirici başvuru süreci başladığı bildirilmiştir.

Buna göre, sanayi ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren işletmeler ve kamu kurumlan uygulamış oldukları verimliliği artırma projeleri ile ödüle başvurabileceklerdir. Bunun yanı sıra, projelerin ön değerlendirme ve yerinde inceleme aşamalarında, kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör işletmelerinde çalışanların, akademisyenlerin ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin de gönüllü bağımsız değerlendirici olabilmeleri mümkün olacaktır.

Başvuruları 9 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecek olan ödül süreci hakkında ayrıntılı bilgiler Bilim, Sanayi ve Teknoloji Genel Müdürlüğünün http://vgm.sanayi.gov.tr internet adresinde yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

İbrahim KARAĞÖZ

Genel Sekreter

GÜNCEL
BİZE ULAŞIN Zafer Mahallesi Şehitler Cad. No:6 Çorlu Tekirdağ - Türkiye PK59850
TELEFON 0850 305 59 59
FAKS +90 282 651 35 10
E-POSTA corlutso@corlutso.org.tr
Duyurular Kurumsal Doküman Arşivi Firma Rehberi Üye Girişi Bize Ulaşın

Mail Listemize Katılın

Yandaki formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.