DEUTSCH ENGLISH

HABERLER

Çorlu TSO ve Logo Yazılım Arasında "İndirim Protokolü" İmzalandı

9 Kasım 2017
Çorlu TSO ve Logo Yazılım Arasında "İndirim Protokolü" İmzalandı

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) ile Logo Yazılım San.ve Tic. A.Ş arasında  9 Kasım 2017 Perşembe günü "İndirim Protokolü" imzalandı.

Gerçekleşen protokole Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Gönül, Meclis Üyemiz Mesut Tavukçu ve  Logo Yazılım Kanal ve Satış Operasyonlarından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Akın Sertcan, katılımda bulundular.

ÜYELERİMİZ, YAZILIM ÜRÜNLERİNDE %20 İNDİRİM İMKANI BULACAKLAR

Protokol hakkında bilgi veren İbrahim Gönül; "Odamız üyelerinin yararlanabileceği kampanya, tüm çözüm paketlerinde ve çözüm paketi ile birlikte aynı fatura içinde satın alınan modül ve kullanıcı artırımları paketlerinde geçerlidir. Özel Entegratörlük, Kontör ve Aktivasyon Bedeli, Perakende Çözümleri, SaaS ürünler ve Opsiyonel Modüller, MS SQL Lisansları, Qlik Sense Lisansları, Logo Akademi, uyarlama araçları, veri bakım bedelleri, hizmet bedelleri, eğitim bedelleri ve dikey çözümler, geçiş paketleri, tek başına kullanıcı artırımları ve tek başına modül alımları bu kampanya kapsamında değerlendirilemez. LOGO, Çorlu TSO için düzenlenen kampanyaya katılmak istediğini beyan eden, Logo ürünlerinin kullanma lisansını yeniden satma yetkisi olan firmaların (“Yetkili Satıcı”), Çorlu TSO Üyelerine yapacakları satışlar için, Yetkili Satıcı’ya LOGO’dan %20 indirimli ürün alma imkanı tanıyacak ve bahse konu Yetkili Satıcılara, Çorlu TSO Üyelerine yapacakları belirli Logo ürünlerinin satışlarında, %20 indirim yapmalarını tavsiye edecektir. Yetkili Satıcılar, Logo ürünlerinin kullanma lisanslarının Çorlu TSO üyelerine satış koşullarını ilgili Çorlu TSO üyesi ile karşılıklı belirlemektedir" dedi.

GÜNCEL
BİZE ULAŞIN Zafer Mahallesi Şehitler Cad. No:6 Çorlu Tekirdağ - Türkiye PK59850
TELEFON 0850 305 59 59
FAKS +90 282 651 35 10
E-POSTA corlutso@corlutso.org.tr
Duyurular Kurumsal Doküman Arşivi Firma Rehberi Üye Girişi Bize Ulaşın

Mail Listemize Katılın

Yandaki formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.