DEUTSCH ENGLISH

DUYURULAR

80. Yıl ve Depoculuk Hamlesi Etkinlikleri

13 Mart 2018

                                                                                                               Tarih     :13/03/2018

                                                                                                               Sayı       :3020

SAYIN ÜYEMİZ

             

İlgi: T.C. Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü Tekirdağ Şube Müdürlüğü’nün 28.02.2018 tarihli ve 51170952-821.99 sayılı yazısı

İlgi kayıtlı yazıda, Sayın Bakanımızın öncülüğünde hububat hasadının başladığı Mayıs ayında Ankara’da Genel Müdürlüğü Güvercinlik Ek Tesislerinde kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticileri, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının da davetli olacağı "TMO Depoculuk Hamlesi Tanıtım Toplantısı" düzenleneceği bildirilmiştir.

Toplantıya yerel ve ulusal basın yayın kuruluşlarının yanı sıra yaklaşık 1.500 kişilik davetlinin de katılımı beklenmektedir. Çeşitli aktiviteler ile zenginleştirilecek organizasyonumuzda Kurum ve Kuruluşlar için Güvercinlik Ek Tesislerimizde stant yerleri ayrılacak olup hinterlandınızda yer alan illere özgü geleneksel ürünlerimiz, yiyeceklerimiz ve tanıtım amaçlı promosyon ürünlerinin ikram edilmesi planlanmaktadır.

Bu doğrultuda, bahse konu etkinlikte yapılması uygun olabilecek faaliyetler hakkındaki işyeriniz görüşü ile hinterlandınızda yer alan kamu kurum ve kuruluşları, özel firmalar, sivil toplum kuruluşları, çiftçiler vb. kesim ile görüşülerek Mayıs ayının ilk haftasında yapılması planlanan etkinliğe katılım sağlayacak olanlar ile katılmaları halinde kaç m2 lik bir stant alanına ihtiyaç duyacaklarını ve kaç kişi ile katılım sağlayacaklarını tespit ederek 20 Mart 2018 tarihine kadar Tekirdağ Şube Müdürlüğü’ne (corlu.ajans@tmo.gov.tr ) bildirilmesi gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

İbrahim KARAĞÖZ

Genel Sekreter

GÜNCEL
BİZE ULAŞIN Zafer Mahallesi Şehitler Cad. No:6 Çorlu Tekirdağ - Türkiye PK59850
TELEFON 0850 305 59 59
FAKS +90 282 651 35 10
E-POSTA corlutso@corlutso.org.tr
Duyurular Kurumsal Doküman Arşivi Firma Rehberi Üye Girişi Bize Ulaşın

Mail Listemize Katılın

Yandaki formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.