ÇORLU TİCARET VE SANAYİ ODASI

EN DE

Çorlu TSO´dan Çorlu Ticaret Borsası´na Ziyaret

20 Haziran 2018
Çorlu TSO´dan Çorlu Ticaret Borsası´na Ziyaret

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Hüseyin Ersoy, Haluk Bayındır, Yönetim Kurulu Üyeleri; Cem Tunalı, Mehmet Manav ve Genel Sekreter İbrahim Karağöz Çorlu Ticaret Borsası’na (Çorlu TB) ziyarette bulundular.

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) Yöneticileri; Mustafa Yavuz Akın, Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Ertan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aydoğan Eren, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mehmet Ali Yavuz, Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Akalın ve Meclis Üyesi Ömer Büyük tarafından ağırlandılar.

Ortak Hareket Etmemiz Bölgemiz İçin İleriye Dönük Fikirler ve Çözümler Üretmemiz Demektir

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “Odalarımız ve Borsalarımız ile ortak sinerji yaratarak hareket etmemiz, bölgemiz için ileriye dönük fikirler ve çözümler üretmemiz demektir. Odamız olarak her konuda Ticaret Borsamızın değerli görüşlerine önem vermeye devam edeceğiz” dedi.

Başarılı Çalışmalara İmza Atacağımıza İnanıyorum

Çorlu TB Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Ertan; “Çorlumuz; nüfusu, sanayisi ve ticaret erbabı açısından bir çok ilden büyüktür.  Üstlenmiş olduğumuz görevlerimizde, başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyarette Çorlu ve Trakya bölgemizdeki Tarım, Hayvancılık ve Ticaret konuları üzerinde yapılacak çalışmalar ile bölgemizin geleceği ve gelecek vizyonuna yönelik projeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

HABER GÖRSELLERİ
Çorlu TSO´dan Çorlu Ticaret Borsası´na Ziyaret
Çorlu TSO´dan Çorlu Ticaret Borsası´na Ziyaret