DEUTSCH ENGLISH

MESLEK KOMİTESİ HABERİ

Odamızda "İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Danışmanlığı Sektör Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı" Gerçekleşti

23 Kasım 2018
Odamızda "İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Danışmanlığı Sektör  Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı" Gerçekleşti

Odamız  tarafından düzenlenen; İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Danışmanlığı, İnsan Kaynakları, Tarım ve İlaçlama, Güvenlik, Temizlik ve Sosyal Hizmetler  sektörlerinde faaliyet gösteren üyelerimizin sorunlarının tespiti ve çözüm önerilerinin bulunması kapsamında 23 Kasım 2018 Cuma günü  “İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Danışmanlığı Sektör  Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı” gerçekleşti.

Çalıştaya;  Odamız 13. Meslek Komitesi Başkanı Özber Çetin, Başkan Yardımcısı Alev Arslan, Komite Üyeleri; Hüseyin Ersoy, Umut Güngör, Ümit Kurtulmuş, Hüseyin Toker, Seran Bozkurt, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Danışmanlığı yetkilileri katılımda bulundular.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Odamız 13. Meslek Komitesi Başkanı Özber Çetin; “Çalıştaya katılım sağlayan İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Danışmanlığı temsilcilerine teşekkür ederim. Çok güzel bir ortam yakalandı. Bu tür toplantıları tekrar gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bizler bir arada olduğumuz ve beraber çalıştığımız zaman her türlü sorunu çözebileceğimize inanıyorum. Önemli olan ortak noktada buluşup onlarla ilgili çözüm önerileri üretmek ve sektörün daha iyi yerlere gelebilmesini sağlamaktır” dedi.

Çalıştayda; Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri’nin iç sorunları ve birbirleriyle olan iletişimi, Danışmanlık verilen hizmetlere ve firmalara karşı sorumluluklar ve yaşanan sorunlar, Bakanlığa karşı ve diğer destekleyici olan firmalara karşı sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 

HABER GÖRSELLERİ
Odamızda "İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Danışmanlığı Sektör  Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı" Gerçekleşti
Odamızda "İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Danışmanlığı Sektör  Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı" Gerçekleşti
GÜNCEL
BİZE ULAŞIN Zafer Mahallesi Şehitler Cad. No:6 Çorlu Tekirdağ - Türkiye PK59850
TELEFON 0850 305 59 59
FAKS +90 282 651 35 10
E-POSTA corlutso@corlutso.org.tr
Duyurular Kurumsal Doküman Arşivi Firma Rehberi Üye Girişi Bize Ulaşın

Mail Listemize Katılın

Yandaki formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.