DEUTSCH ENGLISH
KEP Adresi: corlutso@hs03.kep.tr

HABERLER

Bölgemiz Sanayisine Hayırlı Olsun

2 Nisan 2021
Bölgemiz Sanayisine Hayırlı Olsun

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası ve Sepaş Enerji arasında imzalanan protokolle bölgemiz sanayicilerine indirimli enerji fırsatı sağlandı.

Üyelerimize Aktif Enerji Bedeli Üzerinden 12 Ay Boyunca Ticarethane Tarifesi İçin  %15 İndirim Desteği

İndirimli tarifenin Nisan ayı tüketim bedellerinde geçerli olacağını söyleyen Odamız Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “Elektrik enerjisi günümüz yaşam şartlarında hem bireysel hem de toplumsal olarak yaşamımızın vazgeçilemez bir parçası oldu. Ekonomimizde büyük yer kaplayan enerji; Sanayi ve ticarette üretimden, tüketime kadar bütün faaliyet alanlarında geniş yer kaplamaktadır. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizin tüketim maliyetlerini düşürmek ve verimliliklerini arttırmak için çalışıyoruz. Bu sebeple, imzalanan protokolle üyelerimize  aktif enerji bedeli üzerinden 12 ay boyunca ticarethane tarifesi için %15 indirim desteği sağlanacaktır. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  

Üreticilere tam destek

Sepaş Enerji Bölge Yöneticisi Hüseyin Kırcı; “Üreticilere tam destek” parolasıyla çıktığımız bu yolda Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası  üyelerine elektrik tedarik hizmetinde Sepaş Enerji’yi tercih ettikleri takdirde Sepaş Enerji’nin sunduğu avantajlı fiyattan faydalanabilecekler. Çorlu, bir çok sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapan ve her geçen gün büyüyen bir yerdir. Gerçekleştirilen protokolün bölge geneline yayılarak daha fazla işletmeciye faydalar sağlamasını arzu ediyoruz” ifadelerini kullandı.

HABER GÖRSELLERİ
Bölgemiz Sanayisine Hayırlı Olsun
Bölgemiz Sanayisine Hayırlı Olsun
GÜNCEL
BİZE ULAŞIN Zafer Mahallesi Şehitler Cad. No:6 Çorlu Tekirdağ - Türkiye PK59850
TELEFON +90 282 651 10 96
FAKS +90 282 651 35 10
E-POSTA corlutso@corlutso.org.tr
Duyurular Kurumsal Doküman Arşivi Firma Rehberi Üye Girişi Bize Ulaşın

Mail Listemize Katılın

Yandaki formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.