DEUTSCH ENGLISH
KEP Adresi: corlutso@hs03.kep.tr

HABERLER

Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Sınavı Odamızda Gerçekleştirildi

29 Nisan 2021
Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Sınavı Odamızda Gerçekleştirildi

Odamız ve TOBB MEYBEM A.Ş. iş birliğinde Mesleki Yeterlilik Belgelendirme sınavları kapsamında "Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5" sınavı toplam 19 adayın katılımıyla 27-28 ve 29 Nisan tarihlerinde Odamızda gerçekleşti.

 

Yazılı ve uygulamalı olarak iki aşamada gerçekleşen sınavlarda başarılı olan adaylar “Mesleki Yeterlilik Belgesi” almaya hak kazanacaklar

 

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; "TOBB tarafından tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde sınav ve belgelendirme yapmak üzere kurulan MEYBEM Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş, birçok sektörde ve meslekte Mesleki Yeterlilik Kurumu’ndan (MYK) sınav ve belgelendirme yetkisini almıştır. Buna ek olarak Sorumlu Emlak Danışmanlığı Seviye 5 sınavları da MEYBEM A.Ş tarafından Odamız iş birliğiyle ilçemizde gerçekleştirilmekte ve bu sınavlarda başarılı olanlar “Mesleki Yeterlilik Belgesi” almaya hak kazanacaklardır. Çorlu’da zorunlu, tehlikeli ve çok tehlikeli mesleklerde sınavlarımıza devam ediyoruz. Yapılan sınavlardan tüm meslek mensuplarının başarılı çıkacağını umut ediyorum. Üye firmalarımızda çalışanların Mesleki Yeterlilik Belgesi alması için Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası olarak her türlü çalışmayı yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Firmalarımız ve meslek mensupları bizimle iletişime geçebilirler” dedi.

 

GÜNCEL
BİZE ULAŞIN Zafer Mahallesi Şehitler Cad. No:6 Çorlu Tekirdağ - Türkiye PK59850
TELEFON +90 282 651 10 96
FAKS +90 282 651 35 10
E-POSTA corlutso@corlutso.org.tr
Duyurular Kurumsal Doküman Arşivi Firma Rehberi Üye Girişi Bize Ulaşın

Mail Listemize Katılın

Yandaki formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.