ÇORLU TİCARET VE SANAYİ ODASI

EN DE

Çorlu TSO ile Biga TSO Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı

4 Ekim 2021
Çorlu TSO ile Biga TSO Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) ile Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) arasında   “Kardeş Oda Protokolü” imzalandı.

İmza protokolüne; Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Hüseyin Ersoy, Yönetim Kurulu Üyeleri; Haşim Yiğit, Cem Tunalı, Gönül İşbul, Zeynel Yurtseven, Müslüm Kahraman, Ertuğrul Adıgüzel, Genel Sekreter İbrahim Karağöz, Tekirdağ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sayın Fahrettin Akçal, Tekirdağ Abigem Genel Müdürü Sayın Fatih Yaldız, Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı  Sayın Şadan Doğan, Meclis Başkanı Sayın Melih Akyıl, Genel Sekreter Mustafa Mutlu, Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulu Üyeleri katılımda bulundular.

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “Kardeş Oda Protokolü İle İki Oda Arasında Köprü Kurmuş Olacağız”

İmza protokolünde konuşan Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; "İmzalamış olduğumuz  protokol ile Odalarımızda yürüttüğümüz faaliyetler, vermiş olduğumuz hizmetler ve uygulanacak projelerde deneyimlerimizi paylaşarak kalite ve verimliliği artırmayı hedefliyoruz. Kardeş Oda Protokolü ile iki Oda arasında köprü kurmuş olacağız. Odalar arasında iletişimi güçlendirmek, karşılıklı hizmet standardının artmasını sağlamak, önceliklerimiz arasındadır.  İmzalanan protokolün her iki  Oda adına hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şadan Doğan; “'Kardeş Oda' Olarak Her Türlü Bilgi Birikimini Karşılıklı Paylaşmaya Hazırız”

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şadan Doğan; “Öncelikle Çorlu TSO olarak sizleri Odamızda ağırlamaktan ve imza törenine ev sahipliği yapmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Protokol ile, Çorlu TSO ve Biga TSO arasında iletişimi güçlendirmek, karşılıklı hizmet standartlarının artmasını sağlamak, sanayi ve ticaretin gelişmesinin yanında sosyo-kültürel faaliyetlerde de birlikte hareket ederek bölgemizde sanayi ve ticareti daha da geliştirmeyi hedefliyoruz. 'Kardeş Oda' olarak her türlü yardımı, imkânı, tecrübeyi ve bilgi birikimini karşılıklı paylaşmaya hazırız.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından her iki Oda arasında hazırlanan "Kardeş Oda Protokolü" imzalandı.  Protokol Töreni'nin sonunda karşılıklı hediyeler takdim edildi.

 

HABER GÖRSELLERİ
Çorlu TSO ile Biga TSO Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı
Çorlu TSO ile Biga TSO Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı