ÇORLU TİCARET VE SANAYİ ODASI

EN DE

"Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5" Sınavı Odamızda Gerçekleşti

3 Ocak 2022
"Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5"  Sınavı   Odamızda Gerçekleşti

Odamız ve TOBB MEYBEM A.Ş. iş birliğinde Mesleki Yeterlilik Belgelendirme sınavları kapsamında "Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5" sınavı adayların katılımıyla 28-29-30 Aralık 2021 tarihlerinde Odamızda gerçekleşti.

Yazılı ve uygulamalı olarak iki aşamada gerçekleşen sınavlarda başarılı olan adaylar “Mesleki Yeterlilik Belgesi” almaya hak kazanacaklar

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; "TOBB tarafından tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde sınav ve belgelendirme yapmak üzere kurulan MEYBEM Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş, birçok sektörde ve meslekte Mesleki Yeterlilik Kurumu’ndan (MYK) sınav ve belgelendirme yetkisini almıştır. Buna ek olarak Sorumlu Emlak Danışmanlığı ve Motorlu Taşıtlar Alım Satım Sorumlusu sınavları da MEYBEM A.Ş tarafından Odamız iş birliğiyle ilçemizde gerçekleştirilmekte ve bu sınavlarda başarılı olanlar “Mesleki Yeterlilik Belgesi” almaya hak kazanacaklardır. Çorlu’da zorunlu, tehlikeli ve çok tehlikeli mesleklerde sınavlarımıza devam ediyoruz. Yapılan sınavlardan tüm meslek mensuplarının başarılı çıkacağını umut ediyorum. Üye firmalarımızda çalışanların Mesleki Yeterlilik Belgesi alması için Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası olarak her türlü çalışmayı yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Firmalarımız ve meslek mensupları bizimle iletişime geçebilirler” dedi.