ÇORLU TİCARET VE SANAYİ ODASI

EN DE

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası ile Rumeli Üniversitesi Özel Çorlu Açı Anadolu Lisesi Arasında Düzenlenen Yazılım Sertifika Programı İş Birliği Protokolü Gerçekleşti

23 Haziran 2022
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası  ile  Rumeli Üniversitesi Özel Çorlu Açı Anadolu Lisesi Arasında Düzenlenen Yazılım Sertifika Programı İş Birliği Protokolü Gerçekleşti

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası  ile  Rumeli Üniversitesi Özel Çorlu Açı Anadolu Lisesi arasında düzenlenen Yazılım Sertifika Programı iş birliği protokolü gerçekleşti.

İmza törenine; Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hazım Tamer Dodurka ve Çorlu Açı Koleji kurucusu Müslüm Hamaz  katılımda bulundu.

Protokol kapsamında; Okul yönetici ve eğitimcilerinin iş başında eğitimlerini sağlayabilmek için katkıda bulunmak, Öğrencilerin buluş, patent, faydalı model, marka tescili konusunda Sınai ve Fikri Mülkiyet hakları farkındalığını ve okur yazarlığını arttırmak üzere yapılan çalışmalara, öğrencilerin istihdamına katkı sağlamak amaçlanmaktadır.

GÜNCEL