ÇORLU TİCARET VE SANAYİ ODASI

EN DE

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası 2024 Yılı Mottosunu Açıkladı

15 Mart 2024
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası 2024 Yılı Mottosunu Açıkladı

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası olarak; çalışmalarımıza yön vermek ve sürekli gelişimimiz  için  her yıla yeni hedefler belirledik.

“Dijital ve Teknoloji Yılı”

Bu yıl ise Odamız organ üyeleri ve personelimiz ile yapılan çalışmalarla ortaya çıkan geri bildirimler doğrultusunda  2024 yılı MOTTO’muz “Dijital ve Teknoloji Yılı” olarak belirlendi.

Konu hakkında açıklama yapan Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu    Başkanı İzzet VOLKAN; “Teknolojik ilerleme ve dijital dönüşüm, tüm dünya için yeni bir çağın kapılarını aralamış durumdadır. Bunun bilinciyle Odamız olarak; Trakya Bilim Teknoloji Merkezi (TEKMER), ADİM (Avrupa Dijital İnovasyon Merkezi) Projesi (Odamızda Teknoloji Transfer Ofisi Açılması), Akıllı KOBİ’ler Dijital Dönüşüm Platformu - Yapay Zeka Uygulamaları - Çorlu TSO Mobil Uygulaması Geliştirme Faaliyetlerini projelendirdik. Amacımız dijital dönüşüm ve teknolojiyle birlikte hem odamızı hem de tüm üyelerimizi bu konuda geliştirmek ve dijital dünyanın faydalarından yararlanmalarını sağlamaktır” ifadelerini kullandı.

GÜNCEL