ÇORLU TİCARET VE SANAYİ ODASI

EN DE

Çorlu TSO´dan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Sayın Candan YÜCEER´e Tebrik Ziyareti

21 Mayıs 2024
Çorlu TSO´dan  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı  Dr. Sayın Candan YÜCEER´e  Tebrik Ziyareti

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) Yönetim Kurulu Başkanı İzzet VOLKAN, Meclis Başkanı Erdim NOYAN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Kaya KUMYOL, Cem TUNALI, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ertuğrul ADIGÜZEL, Yönetim Kurulu Üyeleri; İsmail KORKUT, Elif PERÇİNOĞLU, Tamer SERT, Ahmet BAYRAM, Umut GÜNGÖR ve Genel Sekreter İbrahim KARAĞÖZ, yerel seçimler sonrasında göreve yeni seçilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Sayın Candan YÜCEER’e tebrik ziyaretinde bulundular.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Sayın Candan YÜCEER’e yeni görevinde başarılar dileyen Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet VOLKAN; “Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte sizlere her zaman destek vermeye hazırız. İlimiz ve bölgemizin gelişmesi için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağımıza gönülden inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Sayın Candan YÜCEER; “İlimiz ve bölgemiz için hep beraber çalışacağız. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nın gerçekleştirmiş olduğu faaliyetler ve aldığı başarılar ortada. Böyle başarılı bir odanın bölgemiz için çok önemli olduğunu belirtmek isterim” dedi.